توسعه فناوری و پیشرفت روش‌های نوین تولید در سال‌های اخیر، باعث تحول چشمگیری در طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی بخصوص محصولات ارتوپدی (ارتز و پروتز) در دنیا شده است. آشنایی بیشتر مصرف‌کنندگان با انواع محصولات ارتوپدی و مزیت‌های آن‌ها در بهبود بیماری‌ها، تغییر سبک زندگی و فعالیت بشر و همچنین ارتقا عملکرد و کارایی این محصولات، باعث گسترش روزافزون استفاده از ارتزهای پیشرفته و تخصصی شده است.
برند جهانی BandO Medical Corporation با هدف تولید محصولات و ارائه خدمات نوین ارتوپدی و همچنین تأمین بهترین محصولات در سطح بین‌المللی، به عنوان یکی از پیشروترین مجموعه‌های تحقیق‌وتوسعه (R&D) در دنیا، انواع محصولات متنوع و پرکاربرد ارتوپدی را تولید نموده و از طریق شبکه گسترده توزیع، در تمامی کشورها ارائه نموده است.
مجموعه ما به عنوان همکار مشترک (Joint Venture) و شریک استراتژیک BandO Medical در خاورمیانه، سعی نموده که نیاز مصرف‌کنندگان ایرانی و سایر کشورهای منطقه را به‌صورت مداوم و علمی با همکاری این برند جهانی استخراج کرده و محصولات مطابق نیاز و ضرورت مردمان ایران زمین و خاورمیانه را طراحی و تولید نماید.
شبکه جهانی BandO Medical سعی دارد تا با رصد همه‌جانبه و پیش‌بینی نیازهای ارتوپدی در عرصه بین‌المللی، بهترین و کاربردی‌ترین محصولات ارتوپدی را بازطراحی و تولید نماید. امید است این محصولات و تجهیزات پیشرفته ارتوپدی، بتواند گامی کوچک در زمینه سلامت و نیازهای درمانی و پزشکی برداشته و کیفیت خدمات درمانی را بهبود بخشد.